Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2024 |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
CIĘCIEL Michał | CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) | 0 | 2024-03-06 23:06:05 | |||||||||||||||||
2. |
368 |
LAUBSCH Gregor | Berlin / Berlin (DEU) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
3. |
391 |
KAMIŃSKI Mariusz | ELMAR TEAM / Mirków (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
4. |
250 |
FAHR Lutz | Cannondale Team Spandau / Berlin (DEU) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
5. |
502 |
FIGIEL Debora | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Murowana Goślina (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | |||||||||||||||||
6. |
252 |
GEHRKE Michał | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Chodzież (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
7. |
253 |
JELENIEWSKI Filip | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Podanin (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
8. |
ADAMSKA Joanna | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 0 | 2024-03-19 15:16:53 | |||||||||||||||||
9. |
254 |
CZARNOTA Mariusz | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Poznan (POL) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
10. |
266 |
OLESZCZUK Bartłomiej | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Białogard (POL) | TAK | TAK | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||
11. |
188 |
MAŃCZAK Marcin | TOYOTA BIKE TEAM / Nowa Ruda (POL) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
12. |
62 |
SCHMIDT Christian | -BRAK- / Berlin (DEU) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
13. |
68 |
MARUNDE Regina | Scott/Fizik / Dallgow-Döberitz (DEU) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
14. |
360 |
KOBUS Piotr | brak / Świdnica (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
15. |
290 |
CHYŁA Mariusz | REAL 64 -STO / Kąkolewo (POL) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
16. |
291 |
SUSZCZYŃSKI Robert | SZCZEPAN BIKE / Gorzów Wielkopolski (POL) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
17. |
292 |
BALCERZAK Marta | SZCZEPAN BIKE / Gorzów Wielkopolski (POL) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
18. |
134 |
ZOZULIŃSKI Jan | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) | TAK | TAK | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||
19. |
301 |
ANDRZEJEWSKI Michał | REAL 64 -STO / Wilkowice (POL) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
20. |
302 |
MOGIŁKA Maciej | REAL 64 -STO / Wilkowice (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
21. |
7 |
BALAWAJDER Rafał | Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) | TAK | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
22. |
311 |
KASPRZYK Sławomir | REAL 64 -STO / Lipno (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
23. |
313 |
SAMOLEWSKA Sandra | REAL 64 -STO / Wilkowice (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
24. |
314 |
MELSE Mechiel | brak- / Sulechow (NLD) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
25. |
316 |
KACHEL Agnieszka | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Bielsko (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
26. |
PERTEK Damian | brak / Komorniki (POL) | 0 | 2024-04-09 10:18:18 | |||||||||||||||||
27. |
320 |
JAWORSKI Tomasz | Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
28. |
413 |
CIBART Piotr | Baltic Home Świnoujście / Szczecin (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
29. |
207 |
GIL Mariusz | Team Gil / Strzelce Krajeńskie (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
30. |
205 |
ZNAMIROWSKI Paweł | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
31. |
335 |
STARICK Frank | RK Endspurt Cottbus / Cottbus (DEU) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
32. |
336 |
LENNÉ Gustav | RK Endspurt Cottbus / Dresden (DEU) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
33. |
416 |
DZIEMIDOWICZ Radek | Team BEROTU / Sulechów (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
34. |
402 |
HUZAR Daniel | DGR RACING TEAM / (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
35. |
365 |
GRABAREK Grzegorz | TBM-Systems / (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
36. |
478 |
SZRAUCNER Mirosław | Grupetto Lubliniec / Lubliniec (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
37. |
441 |
MARCINIEC Alicja | - / Chojnów (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
38. |
449 |
MISJAN Tomasz | FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
39. |
435 |
KRUKOWSKI Jan | GKS Cartusia Kartuzy / Rzepnica (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
222 |
KATULSKI Dawid | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | TAK | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
2. |
17 |
GRZEGORCZYK Piotr | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
3. |
3 |
KUBIAK Marcin | Brak / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
4. |
4 |
TARNAS Marek | Tarnas team / Modła (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
5. |
452 |
NISZTUK Zbigniew | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
6. |
14 |
TELEJ Daniel | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Gubin (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
7. |
166 |
LISOWICZ Maciej | STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team / Lubin (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
8. |
228 |
ROMANOWSKI Dawid | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
9. |
19 |
SZMYT Paweł | Brak / Wijewo (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
10. |
99 |
TUCZYŃSKI Maciej | Active Team Bez Balastu / Jerzmanowa (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
11. |
231 |
TURCZYŃSKI Zbigniew | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Pielgrzymka (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
12. |
232 |
ŁUCZAK Michał | KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) | 1 | 2024-03-05 20:56:44 | TAK | TAK | ||||||||||||||
13. |
434 |
KOŻUCH Radosław | BRAK / Łagów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
14. |
425 |
HUKIEWICZ Cezary | . / Świebodzin (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
15. |
171 |
NITA Rafał | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Gubin (POL) | 1 | 2024-04-09 20:36:10 | TAK | TAK | ||||||||||||||
16. |
11 |
BEIGE Klaus | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Neuzelle (DEU) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
17. |
10 |
PRZYCHODZEŃ Piotr | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Żary (POL) | 0 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
18. |
16 |
ADAMKIEWCZ Hubert | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
19. |
12 |
KOMAR Jakub | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) | 1 | 2024-03-07 12:19:56 | TAK | |||||||||||||||
20. |
15 |
KOS Dariusz | MEDLOOK-SGS Cycling Team / SŁUBICE (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
21. |
70 |
BANAŚ Idalia | Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
22. |
71 |
BEDNARCZYK Marcin | Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
23. |
240 |
DROŻDŻYŃSKI Bartosz | JKG TRANSPORT-SPEDITION / Leszno (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
24. |
WIDZIŃSKI Piotr | Ninja Ludki / Rudna (POL) | 1 | 2024-03-09 13:06:01 | |||||||||||||||||
25. |
349 |
NIZIAŁEK Martin | -BRAK- / Bolesławiec (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
26. |
MALINOWSKI Marcin | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-03-10 18:27:04 | |||||||||||||||||
27. |
245 |
KUBICKA JAKUCZUN Joanna | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
28. |
29 |
LATOŃ Krzysztof | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Lubin (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
29. |
255 |
ROKICKI Paweł | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
30. |
256 |
MARCINIAK Andrzej | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
31. |
BRYCHCY Adrian | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Kargowa (POL) | 1 | 2024-03-20 08:23:20 | |||||||||||||||||
32. |
44 |
DUDEK Tomasz | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
33. |
410 |
CEBULSKI Grzegorz | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
34. |
257 |
KOCHANOWSKI Michał | -BRAK- / Wrocław (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
35. |
258 |
BANASIK Wojtek | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Szprotawa (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
36. |
170 |
KOWNACKI Krzysztof | AGC Automotive Poland / Poznań (POL) | 1 | 2024-04-09 20:12:52 | TAK | TAK | ||||||||||||||
37. |
136 |
MICHALSKI Robert | Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
38. |
259 |
KOMINEK Krzysztof | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Szprotawa (POL) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
39. |
KLOZINSKI Jacek | - / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-03-25 13:56:37 | |||||||||||||||||
40. |
353 |
SZYLKO Adrian | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
41. |
262 |
KOZŁOWSKI Piotr | Active Team Bez Balastu / Polkowice (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
42. |
131 |
BĄK Bartłomiej | CompuTec S.A / Sulechów (POL) | TAK | TAK | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
43. |
265 |
KOŁOGRYW Tomasz | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Szprotawa (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
44. |
63 |
ORWAT Tomasz | Grupa ROTO MTB / Zielona Gora (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
45. |
41 |
GRUSZKA Stanisław | / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
46. |
268 |
PSIUK Radosław | Sulima Rowery Team / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
47. |
270 |
ŚWIĄTEK Miłosz | RANT TEAM / Zielona góra (POL) | TAK | TAK | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
48. |
272 |
BUKRABA Marcin | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Polkowice (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
49. |
69 |
TOMCZAK Jacek | W.EG Team / Wolsztyn (POL) | TAK | TAK | 1 | 2024-04-01 21:51:06 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
50. |
273 |
HOEFT Dorota | YOLOBIKE MARBA TEAM / NIEDORADZ (POL) | TAK | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
51. |
275 |
GRABOWY Paweł | SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) | TAK | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
52. |
277 |
DĄBROWSKI Łukasz | MeroMTB / Szczecin (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
53. |
415 |
DEMBOWY Dawid | KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
54. |
KOZŁOWICZ Adrian | AdrJan MTB Team / Zbąszyń (POL) | 2024-04-12 21:46:28 | ||||||||||||||||||
55. |
471 |
STANKOWIAK Łukasz | Team BEROTU / Poznań (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
56. |
356 |
MACIŃSKI Adam | YOLOBIKE / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | |||||||||||||||
57. |
132 |
KRUMPLEWSKI Maciej | -BRAK- / Poznań (POL) | 1 | 2024-04-03 22:13:50 | TAK | TAK | ||||||||||||||
58. |
BRYL Grzegorz | Alfapanel MTB Team / GOSTYŃ (POL) | 1 | 2024-04-04 09:42:51 | |||||||||||||||||
59. |
357 |
KIWERSKI Mikołaj | lpj / Poznań (POL) | 1 | 2024-04-04 17:23:17 | TAK | TAK | ||||||||||||||
60. |
358 |
KIWERSKI Maciej | lpj / Poznań (POL) | 1 | 2024-04-04 17:47:46 | TAK | TAK | ||||||||||||||
61. |
65 |
PIANOWSKI Marek | -BRAK- / Wschowa (POL) | TAK | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
62. |
95 |
KARDACH Andrzej | . / Plewiska (POL) | TAK | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
63. |
79 |
ŁAMASZEWSKI Jan | -BRAK- / Nekielka (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
64. |
83 |
RUKAMBE Vipua | - / Berlin (NAM) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
65. |
86 |
WILL Marcin | Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) | TAK | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
66. |
88 |
DUDZIŃSKI Wojciech | MLW13T&M / Lubrza (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
67. |
72 |
DURA Dariusz | Seven Perceptus Team / Wędrzyn (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
68. |
91 |
JANUSEK Mirosław | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Polkowice (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
69. |
73 |
KOLEŚNIK Bartłomiej | Seven Perceptus Team / Sulechów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
70. |
74 |
GŁĄB Kamil | Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
71. |
384 |
RABIEGA Paweł | -BRAK- / Świebodzice (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
72. |
75 |
STRUCH Jakub | Seven Perceptus Team / Sulęcin (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
73. |
212 |
WOŹNIAK Wiktor | LKS TRASA Zielona Góra / Studzieniec (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
74. |
119 |
BRUDŁO Aleksander | -BRAK- / Kopanica (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
75. |
122 |
GALEK Wojciech | Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
76. |
295 |
WALCZAK Piotr | Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
77. |
ANDREJKÓW Piotr | Mitsubishi Materials Mtb Team / Jelenia Góra (POL) | 1 | 2024-04-08 15:04:18 | |||||||||||||||||
78. |
76 |
FRANK Bartosz | Seven Perceptus Team / Sulechów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
79. |
77 |
WORONA Andrzej | Seven Perceptus Team / ZIELONA GORA (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
80. |
440 |
CEDRO Karolina | Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wielkopolski (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
81. |
380 |
PIPER Mike | Schönheit, Mut & Tatendrang / Eisenhüttenstadt (DEU) | 0 | 2024-04-22 09:28:09 | ||||||||||||||||
82. |
305 |
TUMIŁOWICZ Sylwia | REAL 64 -STO / Góra (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
83. |
306 |
ZAJĄC Marcin | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
84. |
307 |
TOMASZEWSKI Sławomir | SECO/WARWICK / Sulechów (POL) | TAK | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
85. |
150 |
GALEK Zbigniew | Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
86. |
308 |
PENDRAK Filip | Team BEROTU / Zbąszynek (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
87. |
104 |
SZECHOWSKI Paweł | MASTERCHEM BIKE TEAM / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
88. |
157 |
JAWORSKI Mariusz | - / Skórzewo (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
89. |
312 |
MICHALAK Krystiam | REAL 64 -STO / Opalenica (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
90. |
315 |
HARBER Dominik | SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) | TAK | TAK | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
91. |
318 |
BIEDRZYCKI Witold | Obudowa Grupa Pościgowa / Polkowice (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
92. |
362 |
WIĘDŁOCHA Jan | Active Team Bez Balastu / Głogów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
93. |
PASIECZNIK Marek | Obudowa Grupa Pościgowa / PROCHOWICE (POL) | 1 | 2024-04-09 12:44:32 | |||||||||||||||||
94. |
321 |
BAKSALARY Szymon | REAL 64 -STO / Leszno (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
95. |
165 |
KONIECZNY Maciej | Sprint Ścinawa / Wińsko (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
96. |
323 |
GAłEK Damian | Diversey Team / Jelenia Góra (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
97. |
393 |
SZCZEPANIAK Roman | -BRAK- / Leszno (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
98. |
173 |
KAMASZ Zdzisław | - / Boguszów-Gorce (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
99. |
175 |
BAńDURA Antoni | Quest Racing Team / Stara Kamienica (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
100. |
176 |
DUDZIAK Agnieszka | KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
101. |
181 |
KOKOCIŃSKI Marcin | GTW Racing Team / Babimost (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
102. |
329 |
DZIEMIDOWICZ Alan | Team BEROTU / Sulechów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
103. |
185 |
RAFALSKI Maciej | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Marcinowice (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
104. |
331 |
PĘDZIŃSKI Robert | GFLCosmeticsTeam / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
105. |
195 |
SZYMANSKI Tomasz | TBM-Systems / ZielonaGora (POL) | TAK | TAK | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
106. |
192 |
BIERNACZYK Jacek | -BRAK- / Głogów (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
107. |
196 |
GEORGICZUK Paweł | . / Droszków (POL) | TAK | TAK | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
108. |
200 |
JAŚKOWIAK Marta | MERX Team Wągrowiec / Wągrowiec (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
109. |
202 |
JAŚKOWIAK Paweł | MERX Team Wągrowiec / Wągrowiec (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
110. |
GAŁEK Mateusz | Brak / Wrocław (POL) | 1 | 2024-04-10 19:41:07 | |||||||||||||||||
111. |
206 |
KŁOS Ryszard | RANT TEAM / ZIELONA GÓRA (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
112. |
436 |
KRUPNICKI Wojciech | CompuTec S.A / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
113. |
213 |
DMOWSKI Paweł | 5 Lpa / Wolsztyn (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
114. |
376 |
GARCZYNSKI Jacek | Obudowa Grupa Pościgowa / Polkowice (POL) | TAK | 2024-04-15 12:11:45 | ||||||||||||||||
115. |
340 |
WEBER Paweł | Kibolski KS / Tuczno (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
116. |
342 |
PETTERS Klaudia | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
117. |
462 |
SKRZYPCZAK Paweł | Zawisze / Zawisze (POL) | 1 | 2024-04-11 19:43:26 | TAK | TAK | ||||||||||||||
118. |
GAWRYLUK Adrian | Rowerowy Rzepin / Grzmiąca (POL) | 1 | 2024-04-11 20:09:11 | |||||||||||||||||
119. |
343 |
RADZIWONOWSKI Grzegorz | Magazyn Bike / Wroclaw (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
120. |
344 |
JARCZOK Justyna | Magazyn Bike / Wrocław (POL) | 1 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
121. |
ZEMBRZUSKI Marek | wroteam / Wroclaw (POL) | 2024-04-14 18:48:58 | ||||||||||||||||||
122. |
599 |
SIEKIERSKI Michał | Kibolski KS / Baranowo (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | |||||||||||||||||
123. |
UTM Brójce Lubuskie / (POL) | 2024-04-14 22:26:54 | |||||||||||||||||||
124. |
445 |
MATYSIAK Maciej | UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
125. |
466 |
SOJA Tadeusz | UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
126. |
444 |
GACIA Maroel | UKS PELETON Nowa Sól / (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
127. |
401 |
KRAWCZYK Małorzata | LKS Trasa / (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
128. |
396 |
SWAT Edyta | Swat Tram / (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
129. |
395 |
SWAT Jacek | Swat Team / (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
130. |
387 |
KRÓLIKOWSKI Mateusz | / (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
131. |
386 |
WITCHEN Adam | Zerwani z łańcucha Żary / (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:52 | TAK | |||||||||||||||
132. |
385 |
WYRZYKOWSKI KAROL | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
133. |
382 |
MAJEWSKI Grzegorz | / (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
134. |
381 |
BARANOWSKI Marek | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Marcinowice (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
135. |
379 |
WOLSZCZAK Marcin | / (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
136. |
378 |
URBONAS Zenonas | KARDANAS / (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
137. |
375 |
MODRZYK Mariusz | Keto MTB / (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:52 | TAK | |||||||||||||||
138. |
PIRÓG Marcin | ***** *** / Zielona Góra (POL) | 2024-04-19 14:34:18 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
139. |
370 |
STACHOWIAK Antonina | UKS PELETON Nowa Sól / (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:52 | TAK | |||||||||||||||
140. |
430 |
KARAŚ Piotr | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
141. |
DĘBIEC Piotr | Seven Perceptus Team / Sieniawa Żarska (POL) | 2024-04-15 18:58:45 | ||||||||||||||||||
142. |
483 |
WIĘCKOWSKI Marek | CompuTec S.A / Sulechów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
143. |
428 |
JURCZYK Paweł | LKS Trasa Zielona Góra / Świebodzin (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
144. |
465 |
SOBCZYŃSKI Marcin | Skwierzyna / Skwierzyna (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
145. |
431 |
KOKOCINSKI Dawid | GTW Racing Team / Babimost (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
146. |
409 |
BURCHACKI Marcin | WALKA KOSTRZYN / Gowarzewo (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
147. |
ROMANOWSKI Damian | Rowerowy Rzepin / Słubice (POL) | 2024-04-16 20:52:04 | ||||||||||||||||||
148. |
403 |
KAŹMIERCZAK Krzysztof | DGR RACING TEAM / Radosław (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
149. |
481 |
WAWER Michał | WALKA KOSTRZYN / Kostrzyn (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
150. |
490 |
KUBICZ Artur | Fitwheels / Bikestacja / Warta Bolesławiecka 75 (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | |||||||||||||||||
151. |
456 |
PUT Janusz | Seven Perceptus Team / Sulechów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
152. |
493 |
MULAWA Tomasz | Żary MTB Team / Żary (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | ||||||||||||||||
153. |
470 |
STAFYNIAK Dariusz | Elmar Team / Międzyrzecz (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
154. |
433 |
KOWALCZYK Piotr | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Marcinowice (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
155. |
CHMIEL Rafal | FSD Sport / Strzelce Krajenkie (POL) | 2024-04-17 21:50:41 | ||||||||||||||||||
156. |
491 |
PASZEK Szczepan | Fitwheels / Bikestacja / Bolesławiec (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
157. |
PLASZCZYK Edward | Sulima Rowery Team / Zielona Góra (POL) | 2024-04-20 13:18:13 | ||||||||||||||||||
158. |
498 |
WRÓBLEWSKI Łukasz | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
159. |
494 |
SZMIDT PAWEŁ | MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE / (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
160. |
488 |
CAL PIOTR | Lake Tour Challenge / (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
1 |
BOJANOWSKI Hubert | 1Team / Świętno (POL) | TAK | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
2. |
34 |
ATKINSON Luke | English advance szkoła językowa / Sulechów (GBR) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
3. |
223 |
MAZURKIEWICZ Mirosław | Enexon / Gorzów Wlkp. (POL) | TAK | TAK | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
4. |
22 |
ZABROCKI Rafał | QUBUS HOTEL - UGOTOWANI / Głogów (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
5. |
244 |
SZKURDŹ Arkadiusz | QUBUS HOTEL - UGOTOWANI / Wschowa (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
6. |
281 |
MANIA Krzysztof | W.EG Team / Kargowa (POL) | TAK | TAK | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
7. |
129 |
WIDZIńSKI Piotr | -BRAK- / Rudna (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
8. |
109 |
UŚCIŃSKI Dawid | Grzechu Warte Tattoo / Żagań (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
9. |
20 |
ŁUKASZUK Artur | III Brygada / LUBIN (POL) | TAK | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
10. |
23 |
PISZCZEK Mariusz | DSR MTB TEAM / Środa Śląska (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
11. |
47 |
BUDNY Dominik | . / Błońsko (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
12. |
36 |
WEISS Jakub | . / Wielichowo-Wieś (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
13. |
345 |
ŻURAWSKI Jacek | Brak / Obora (POL) | 5 | 2024-03-02 16:52:47 | TAK | |||||||||||||||
14. |
183 |
ZAWISKI Tomasz | Brak / Sulechów (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
15. |
2 |
KŁOS Marian | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
16. |
GÓRSKI Mateusz | Brak / Kościan (POL) | 2 | 2024-03-03 19:06:52 | |||||||||||||||||
17. |
55 |
DUSZA Ireneusz | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Lubin (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
18. |
367 |
BUNKIEWICZ Fryderyk | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Polkowice (POL) | TAK | TAK | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | ||||||||||||||
19. |
58 |
PAWLAK Jacek | . / Głogów (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
20. |
224 |
MISAKIEWICZ Łukasz | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
21. |
84 |
CHOMIAK Leszek | Sulima Rowery Team / Sulechów (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
22. |
5 |
MATYSIK Danuta | RECARO / Tuchorza (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
23. |
RATAJCZAK Grzegorz | Active Team Bez Balastu / Głogów (POL) | 5 | 2024-03-04 20:41:11 | |||||||||||||||||
24. |
225 |
ŚWIĄTKOWSKI DANIEL | Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
25. |
226 |
GOŚCIEWICZ Tomasz | Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
26. |
9 |
KARPIUK Włodzimierz | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | TAK | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
27. |
13 |
SZKUDŁO Oskar | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | 3 | 2024-03-04 20:57:50 | TAK | |||||||||||||||
28. |
8 |
KRECHEL Krzysztof | MKK PSZCZEW / Pszczew (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
29. |
6 |
ANDRYSIAK Jakub | MTB Zielona Góra / Kożuchów (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
30. |
167 |
KOSIDŁO Bartosz | KOSA / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
31. |
227 |
CHRAPEK Michał | Trasa Masters MTB / Lubin (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
32. |
26 |
ROŚCISZEWSKI Maciej | RANT TEAM / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
33. |
18 |
TARNAS Anna | Tarnas team / MODŁA (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
34. |
229 |
JURCZYK Krystian | Trasa Masters MTB / ŚWIEBODZIN (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
35. |
204 |
BRUNA Maciej | Sprint Ścinawa / Ścinawa (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
36. |
139 |
BRUDZIŃSKI Dariusz | . / Lubin (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
37. |
53 |
NOWOSAD Grzegorz | Ekoenergetyka Bike Team / NIEDORADZ (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
38. |
346 |
TARCZYŃSKA Karolina | Trasa Masters MTB / ZABÓR (POL) | TAK | TAK | 4 | 2024-03-06 21:34:40 | TAK | |||||||||||||
39. |
198 |
KASPERSKA Emilia | Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
40. |
JASTRZĘBSKI Artur | . / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-03-05 11:42:56 | |||||||||||||||||
41. |
467 |
SOKÓLSKI Kacper | brak / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
42. |
366 |
ZAJĄC Eugeniusz | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / POLKOWICE (POL) | TAK | TAK | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||
43. |
230 |
SZMYT Aleksandra | UKS PELETON Nowa Sól / Nowa Sól (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
44. |
54 |
BOCHNA Przemysław | -BRAK- / Nowy Tomyśl (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
45. |
453 |
OLA Arkadiusz | Brak / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
46. |
142 |
SAGANOWSKI Maciej | SagMTB / Sulechów (POL) | TAK | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
47. |
39 |
GIELŻYŃSKI Michał | -BRAK- / Sulechów (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
48. |
233 |
PLIZGA Jacek | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
49. |
234 |
BĄCZEK Wojciech | Xtrabike Ibis Bolesławiec / BOLESŁAWIEC (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
50. |
235 |
MIERZWA Radosław | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
51. |
347 |
GRZELAK Edward | Żary MTB Team / Żary (POL) | 3 | 2024-03-06 06:18:01 | TAK | |||||||||||||||
52. |
159 |
BALCER Kamil | KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
53. |
51 |
ZAKRZEWSKI Slawomir | Zakrzewski_TEAM / NOWA SÓL (POL) | TAK | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
54. |
33 |
BĄK Adam | -BRAK- / Bolesławiec (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
55. |
147 |
KOTARSKI Tomasz | Slow Motion / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
56. |
390 |
SZYDŁO Tomasz | UKS PELETON Nowa Sól / Siedlisko (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | ||||||||||||||||
57. |
21 |
PRZYCHODZEŃ Paweł | Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
58. |
236 |
DROZDOWSKI ROBERT | Obudowa Grupa Pościgowa / Jerzmanowa (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
59. |
174 |
GLEGOŁA Sylwester | -BRAK- / Szklarka Radnicka (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
60. |
237 |
MAZAK Romuald | Trasa Masters MTB / Kożuchów (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
61. |
238 |
JANISZEWSKA Adrianna | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | TAK | TAK | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
62. |
239 |
JANISZEWSKI Mariusz | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | TAK | TAK | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
63. |
24 |
TYRAŃSKI Radosław | Elita MTB / Nowa Sól (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
64. |
25 |
JANUSZ Bartosz | KS Jeziorna / Jeziorna (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
65. |
GAJEWSKI Dawid | RANT TEAM / Zielona Góra (POL) | TAK | 3 | 2024-03-08 11:02:17 | ||||||||||||||||
66. |
27 |
CHOMONT Jarosław | JARMET GUBIN / Krosno Odrzanskie (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
67. |
28 |
SERAFIN Tomasz | PKO BANK POLSKI TEAM / Plewiska (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
68. |
348 |
POTAS Leszek | JARMET GUBIN / Lubsko (POL) | 5 | 2024-03-09 21:08:55 | TAK | TAK | ||||||||||||||
69. |
241 |
JARZąBEK Jarek | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
70. |
PIETKIEWICZ Karol | MTB TRASA KALINIEC Bez / Skąpe (POL) | 5 | 2024-03-10 21:05:13 | |||||||||||||||||
71. |
BANASZAK Aneta | -BRAK- / Miedzyrzecz (POL) | 5 | 2024-03-10 21:39:36 | |||||||||||||||||
72. |
242 |
ROSA Adam | MTB Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
73. |
243 |
KNOP Paweł | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
74. |
438 |
KUCAŁA Marek | DIY Bike Świebodzin Team / Lubrza (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
75. |
60 |
GURGUL Krzysztof | Morsy Ośno Lubuskie / Ośno Lubuskie (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
76. |
57 |
FRYDRYCHOWICZ Jacek | Elita MTB / Otyń (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
77. |
169 |
PASZEK Rafał | / Leszno (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
78. |
350 |
MARCINIAK Waldemar | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
79. |
351 |
LEWANDOWSKI Adam | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
80. |
246 |
BIERNACKI Tomasz | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
81. |
247 |
LIPSKI Kamil | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
82. |
248 |
REINHOLD Julia | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
83. |
249 |
TYCNER Bartosz | ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
84. |
38 |
HARA Jacek | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
85. |
30 |
KIEROŃSKI Adam | UKS PELETON Nowa Sól / NOWA SÓL (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
86. |
GILEWSKA Monika | TEAM RUDNIK / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-03-18 11:07:00 | |||||||||||||||||
87. |
GILEWSKI Paweł | TEAM RUDNIK / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-03-18 11:12:21 | |||||||||||||||||
88. |
251 |
GÓRNIAK Michał | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
89. |
KACZMAREK Dominik | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Włoszakowice (POL) | 2 | 2024-03-19 13:12:12 | |||||||||||||||||
90. |
115 |
SZCZEPAńSKI Paweł | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
91. |
31 |
SADZA Bartosz | -BRAK- / ZIELONA GORA (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
92. |
191 |
GLAPSKI Krzysztof | Ratownicy Polkowice - Sieroszowice / Chocianów (POL) | 5 | 2024-03-19 21:12:52 | TAK | TAK | ||||||||||||||
93. |
32 |
KALICIAK Bartosz | -BRAK- / Głogów (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
94. |
NOWAK Hubert | LS PLUS RECYCLING TEAM / NOWY TOMYŚL (POL) | 5 | 2024-03-20 14:45:06 | |||||||||||||||||
95. |
168 |
JAGODZIK Michał | Elita MTB / Nowa Sól (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
96. |
35 |
BONICKI Piotr | MTB Zielona Góra / Nowa Sól (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
97. |
216 |
MALICKI Tomasz | KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
98. |
260 |
HYNEK Julita | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
99. |
423 |
HOFFMANN Bartosz | CompuTec S.A / Wschowa (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
100. |
352 |
SAMOL Paweł | PARKIETY SAMOL / WŁOSZAKOWICE (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
101. |
261 |
WÓJCIK Andrzej | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Małomice (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
102. |
37 |
SZCZEPAŃSKI Grzegorz | / Bielawa (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
103. |
408 |
BŁAJEK Waldemar | Sieraków / Sieraków (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
104. |
RYCHLICKI Grzegorz | Kwisa Lubań / Lubań (POL) | 5 | 2024-03-25 16:59:35 | |||||||||||||||||
105. |
354 |
BUDZIŁO Bartosz | Noszak Musów / NOWA SÓL (POL) | 4 | 2024-03-26 07:45:15 | TAK | |||||||||||||||
106. |
179 |
MIUS Tomasz | - / Nowogrodziec (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
107. |
PRĘTKI Andrzej | Mumin TEAM / Kłodawa (POL) | 5 | 2024-03-27 08:19:46 | |||||||||||||||||
108. |
263 |
DZIEWIĄTKA Maciej | Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL) | TAK | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
109. |
161 |
ARDEL Grzegorz | Active Team Bez Balastu / POLKOWICE (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
110. |
40 |
KRYCA Radosław | Ekoenergetyka Bike Team / Nowa Sól (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
111. |
KOWALSKI Sławomir | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-03-29 20:07:57 | |||||||||||||||||
112. |
267 |
KASOWSKI Stanisław | TEAM / Wężyska (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
113. |
113 |
BOBER Łukasz | MTB Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
114. |
269 |
ARMATYS Peweł | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
115. |
355 |
RAWSKI Marek | -BRAK- / Debno (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
116. |
271 |
GRYGIER Roman | Wodzu prowadź! / Leszno (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
117. |
42 |
PRZYBYLSKI Mateusz | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
118. |
422 |
GOROŃSKI Darek | RECARO / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
119. |
127 |
JANKOWSKI Dariusz | Śrem / Śrem (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
120. |
274 |
KOSMALA Arek | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
121. |
276 |
MINGE Aleksandra | Odjechani Team - PL / Lwówek (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
122. |
KLING Dariusz | Meble Gest MTB Głogów / Głogów (POL) | 3 | 2024-04-02 15:37:51 | |||||||||||||||||
123. |
45 |
REUS Roman | Elita MTB / Nowa Sól (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
124. |
46 |
MATKOWSKI Sławomir | Elita MTB / Nowa Sól (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
125. |
278 |
FRANKOWSKI Remik | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
126. |
48 |
BABIARZ Jacek | - / Nowa Sól (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
127. |
190 |
GAUZA Bartosz | Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
128. |
371 |
KOŁODZIEJCZYK Zuzanna | UKS PELETON Nowa Sól / Nowa Sól (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
129. |
280 |
BUKRABA Krzysztof | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
130. |
50 |
MICZEK Mariusz | Jerzmanowa / Jerzmanowa (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
131. |
97 |
BYLEBYŁ Piotr | . / Kotla (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
132. |
49 |
HOUWALD Tomasz | Brak / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
133. |
56 |
RATAJCZAK Weronika | - / Wolsztyn (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
134. |
448 |
MIGACZ Krzysztof | CompuTec S.A / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
135. |
447 |
MIGACZ Kazimierz | CompuTec S.A / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
136. |
123 |
HICKIEWICZ Seweryn | Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
137. |
282 |
GRUCHACZ Weronika | UKS PELETON Nowa Sól / Nowa Sól (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
138. |
52 |
KRUSZ Mariusz | Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
139. |
283 |
WIERCHOWIEC Artur | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Szprotawa (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
140. |
455 |
PIERUCKI Piotr | . / Zary (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
141. |
59 |
MALICKI Dawid | Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
142. |
87 |
MUSZYŃSKI Mariusz | WATAHA Przemków / Przemków (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
143. |
152 |
SIMINIAK Eugeniusz | Odjechani Team - PL / Pniewy (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
144. |
KORBANEK Witold | Pozytywnie Zakręceni / Poznań (POL) | 3 | 2024-04-04 00:53:21 | |||||||||||||||||
145. |
284 |
CHOROSTKOWSKA Natalia | UKS PELETON Nowa Sól / Modrzyca (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
146. |
61 |
MOSZCZYŃSKA Dominika | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
147. |
285 |
DĄBROWSKI Jakub | W.EG Team / Wolsztyn (POL) | TAK | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
148. |
286 |
KWIATKOWSKI Piotr | Nowa Sól / Nowa Sól (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
149. |
64 |
POŁCZYŃSKI Grzegorz | Poznań / Poznań (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
150. |
81 |
NOWACKI Jerzy | Żary MTB Team / Żary (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
151. |
510 |
BABIARZ Maciej | - / Nowa Sól (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
152. |
67 |
FILIK Łukasz | void / wrocław (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
153. |
80 |
STARTEK Paweł | Smlotech Wrocław / Wrocław (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
154. |
82 |
NOWICKI Grzegorz | void / Poznań (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
155. |
399 |
BEJM Bartosz | Velo A Bike / Koło (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
156. |
85 |
PELACZYK Paweł | -BRAK- / Sulechów (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
157. |
287 |
CZERWINSKI Krzysztof | Obudowa Grupa Pościgowa / Glogow (POL) | TAK | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
158. |
102 |
ZAJĄCZKOWSKI Jakub | MASTERCHEM BIKE TEAM / Zielona Góra (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
159. |
89 |
KULBIDA Justyna | Ekoenergetyka Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
160. |
90 |
KOŁPACZEK Radosław | Ekoenergetyka Bike Team / Przyborów (POL) | TAK | TAK | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||
161. |
92 |
DURACZEK Damian | Vortex Energy / Zielona Góra (POL) | TAK | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
162. |
93 |
WOŁONGIEWICZ Bartosz | - / Zielona Góra (POL) | TAK | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
163. |
94 |
ANTOŃCZAK Kacper | -BRAK- / Świebodzin (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
164. |
96 |
WALKOWIAK Krzysztof | WK.kosztorysy MTB Team / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-06 20:46:38 | TAK | TAK | ||||||||||||||
165. |
98 |
GAWŁOWICZ Tomasz | Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
166. |
110 |
SOBCZAK Tomasz | -BRAK- / Nowy Tomyśl (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
167. |
111 |
WOJEWODZIC Robert | -BRAK- / Lubin (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
168. |
112 |
URBANOWICZ Karol | Urban / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
169. |
288 |
DWORNICKI Marcin | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Polkowice (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
170. |
121 |
FIGURA Krystian | Brak / Bojadła (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
171. |
114 |
PRZYBYLLA Piotr | Żary MTB Team / Żary (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
172. |
116 |
STACHOWIAK Krzysztof | ST team / Poznań (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
173. |
289 |
WIERZOWIECKI Pawel | RANT TEAM / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
174. |
117 |
STACHOWIAK Filip | KS Stomil Poznań / Poznań (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
175. |
172 |
WOJCIECHOWSKI Tomasz | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Polkowice (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
176. |
103 |
SZOSTAK Krzysztof | MASTERCHEM BIKE TEAM / Zielona Góra (POL) | TAK | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
177. |
118 |
GÓRNIK Zbigniew | KOM-KAS TEAM / Modrzyca (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
178. |
120 |
MACKIEWICZ Dawid | DGR RACING TEAM / Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
179. |
124 |
TOPOROWSKI Rafał | Samotny Jeździec / Miedzichowo (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
180. |
126 |
CISZAK Paweł | MTB Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | TAK | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
181. |
128 |
RAFALSKI Roman | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
182. |
359 |
CZARNECKI Tomasz | Brak / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-08 06:44:28 | TAK | TAK | ||||||||||||||
183. |
130 |
ZIELONY Łukasz | DGR RACING TEAM / Niechlów (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
184. |
293 |
PRZĄDKA Dawid | KKFP Wolsztyn / Obra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
185. |
294 |
OLESIAK Łukasz | PHU BolDach MTB Team / Cybinka (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
186. |
182 |
OSUCHOWSKI Jakub | -BRAK- / Luboń (POL) | TAK | TAK | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
187. |
296 |
RYBAK Bartłomiej | SECO/WARWICK / Łagówek (POL) | TAK | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
188. |
297 |
WOJCIECHOWSKI Mikołaj | LKS TRASA Zielona Góra / Górzykowo (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
189. |
298 |
TOMCZYK Jacek | Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
190. |
299 |
KOWALCZYK Grzegorz | Obudowa Grupa Pościgowa / GŁOGÓW (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
191. |
133 |
MARTYNÓW Paweł | BIKE GARAGE / Zielona Góra(Łężyca) (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
192. |
135 |
CZERNIEJEWSKI Marcin | RANT TEAM / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
193. |
300 |
WILCZEWSKI Michał | Kołownik Włoszakowice / Boszkowo-Letnisko (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
194. |
303 |
MUSIELAK Michał | Obudowa Grupa Pościgowa / Polkowice (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
195. |
78 |
ŁABAZIEWICZ Anna | Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) | TAK | TAK | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||
196. |
304 |
BIEDRZYCKI Łukasz | Obudowa Grupa Pościgowa / Polkowice (POL) | TAK | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||
197. |
145 |
DUTKIEWICZ Wojciech | #pozdrowkolarza / Piotrowice Świdnickie (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
198. |
477 |
SZMYGIN Tomasz | Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
199. |
148 |
LUDWICZAK Zbigniew | Grupa ROTO MTB / Kopanica (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
200. |
361 |
CHOROSTKOWSKI Dominik | UKS PELETON Nowa Sól / Modrzyca (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
201. |
151 |
MALESZA Mateusz | ZG Run / Głogów (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
202. |
309 |
LITWIN Krzysztof | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Boleslawiec (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
203. |
310 |
POLEWSKI Dariusz | - / Zielona Góra (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
204. |
153 |
MAKUCHOWSKI Bogdan | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Lubin (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
205. |
154 |
HAJDUK Katarzyna | Instalator Hajduk TEAM / Gołańcz (POL) | TAK | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||
206. |
158 |
SOBCZAK Jacek | MTB Górzykowo / Górzykowo (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
207. |
155 |
LANDYSZKOWSKI Piotr | Rebudach Plus / Leszno (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
208. |
105 |
GIEBUROWSKI Dawid | MASTERCHEM BIKE TEAM / Przylep (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
209. |
156 |
JASZKUL Wojciech | Brak / Gorzów Wielkopolski (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
210. |
317 |
MUZYKA Henryk | Obudowa Grupa Pościgowa / GŁOGÓW (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
211. |
400 |
PAWLAK Tomasz | EURO-ROWER.PL / WSCHOWA (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
212. |
219 |
SZAFRAŃSKI Damian | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Gola (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
213. |
319 |
JABŁOŃSKI Marcin | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
214. |
164 |
ANDERS Piotr | -BRAK- / Jablonna (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
215. |
106 |
CZAPLA Krystian | MASTERCHEM BIKE TEAM / Zielona Góra (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
216. |
363 |
BYCZEK Robert | BULLS MTB TEAM / LUBIN (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | |||||||||||||||
217. |
324 |
MIKINIK Jakub | K.S. BIKE TEAM JERZMANOWA / Jerzmanowa (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
218. |
184 |
MICINIOWSKI Daniel | Żary MTB Team / Lubanice (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
219. |
373 |
SYS Paweł | FWS Bike Team Wschowa / Wschowa (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
220. |
325 |
MARCINIAK Bartłomiej | Elita MTB / Nowa Sól (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
221. |
326 |
MATYLEK ANDRZEJ | M-TEAM / GŁOGÓW (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
222. |
327 |
KOZAKIEWICZ Grzegorz | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
223. |
398 |
BORKOWSKI Bartosz | Wschowa / Wschowa (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
224. |
177 |
KRÓLIK Piotr | § / Niedoradz (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
225. |
178 |
PITUCH Sławomir | Protour Racing Team / Bernau bei Berlin (POL) | 2 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
226. |
180 |
FRANK Artur | -BRAK- / Sulechów (POL) | TAK | TAK | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||
227. |
OLEJNICZAK Radosław | LKS TRASA Zielona Góra / Wilkanowo (POL) | 4 | 2024-04-10 08:53:29 | |||||||||||||||||
228. |
394 |
WROŃSKI Patryk | *** / Polkowice (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
229. |
330 |
MAZUREK Łukasz | Zerwani z łańcucha Żary / Żary (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
230. |
186 |
KOPERSKI Marcin | - / Nowa Sól (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
231. |
460 |
SADOWSKI Kamil | CompuTec S.A / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-10 12:22:23 | TAK | TAK | ||||||||||||||
232. |
187 |
ŁABUŚ Jakub | Brak / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
233. |
189 |
KONAS Łukasz | GTW Racing Team / ZIELONA GÓRA (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
234. |
193 |
BIERNACZYK Maksymilian | -BRAK- / Głogów (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
235. |
194 |
KŁOS Mariusz | Zerwani z łańcucha Żary / Żary (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
236. |
197 |
TOMASZEWSKI Krzysztof | Sulechów / Sulechów (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
237. |
107 |
ANDRZEJEWSKI Marek | MASTERCHEM BIKE TEAM / Ługi (POL) | 4 | 2024-04-10 17:55:46 | TAK | |||||||||||||||
238. |
332 |
WAWRZYNIAK Mikołaj | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
239. |
199 |
KASPERSKI Artur | Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
240. |
209 |
KORONA Arnold | Eurocommrce / Zielona góra (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
241. |
333 |
WIĄZANIA Michał | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
242. |
215 |
WAŚKOWIAK Mikołaj | Kołownik Włoszakowice / Jezierzyce Kościelne (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
243. |
338 |
SKAZA Krzysztof | Komorniki MTBTeam / Komorniki (POL) | 4 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
244. |
220 |
GRACZYK Małgorzata | Kibolski KS / POBIEDZISKA (POL) | 5 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
245. |
221 |
CEGIELSKI Bartek | brak- / Komorniki (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||
246. |
339 |
KARP Adam | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
247. |
489 |
IWAN Rafal | FITWHEELS.EU / BIKESTACJA.PL / Boleslawiec (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
248. |
IWAN Wojciech | FITWHEELS.EU / BIKESTACJA.PL / Boleslawiec (POL) | 5 | 2024-04-11 09:31:42 | |||||||||||||||||
249. |
377 |
RYNKOWSKI Leszek | ST team / Mosina (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
250. |
108 |
MATUSZEWSKI Tobiasz | MASTERCHEM BIKE TEAM / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-11 11:30:52 | TAK | |||||||||||||||
251. |
100 |
WASILEWSKI Piotr | MASTERCHEM BIKE TEAM / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | |||||||||||||||
252. |
364 |
STALEWSKI Dominik | Kiełcz / Kiełcz (POL) | 5 | 2024-04-11 11:40:44 | TAK | |||||||||||||||
253. |
101 |
PODLIPSKI Paweł | MASTERCHEM BIKE TEAM / ZIELONA GÓRA (POL) | 4 | 2024-04-11 12:29:24 | TAK | |||||||||||||||
254. |
374 |
RZYMSKI Krzysztof | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | ||||||||||||||||
255. |
369 |
ZAJĄCZKOWSKI Jakub | Propaint / Nowogrodziec (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
256. |
BINIEK Oktawian | Xtrabike Ibis Bolesławiec / BOLESŁAWIEC ŚLĄSKI (POL) | 4 | 2024-04-11 14:25:54 | |||||||||||||||||
257. |
MAYER Michał | GKR Gostyń / Kosowo (POL) | 5 | 2024-04-12 09:22:17 | |||||||||||||||||
258. |
388 |
BEKISZ Marek | Rowerowy Rzepin / Kostrzyn nad Odrą (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
259. |
WITKOW Marek | FWS Bike Team Wschowa / Wschowa (POL) | 5 | 2024-04-12 11:25:41 | |||||||||||||||||
260. |
RACZ Tomasz | Żary MTB Team / Gubin (POL) | 2024-04-13 14:45:16 | ||||||||||||||||||
261. |
411 |
NOWAK Ryszard | UKS PELETON Nowa Sól / Otyń (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
262. |
NOWAK Ryszard | UKS PELETON Nowa Sól / Otyń (POL) | 2024-04-13 20:39:05 | ||||||||||||||||||
263. |
BĄK Łukasz | Milbix BHP / Myszęcin (POL) | 2024-04-14 06:23:29 | ||||||||||||||||||
264. |
404 |
BEJM Dariusz | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Koło (POL) | 5 | 2024-04-14 06:49:28 | TAK | |||||||||||||||
265. |
424 |
HORBACEWICZ Oliwier | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
266. |
414 |
CYBULSKI Piotr | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
267. |
473 |
SUCHOWERA Marek | Nadleśnictwo Smolarz / Drezdeko (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
268. |
420 |
GŁADOSZ Wiktoria | LUKS ETB Team w Głogowie / Żukowice (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
269. |
418 |
GŁADOSZ Igor | LUKS ETB Team w Głogowie / Żukowice (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
270. |
419 |
GŁADOSZ Łukasz | LUKS ETB Team w Głogowie / Żukowice (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
271. |
459 |
SADOWSKI Alan | LUKS ETB Team w Głogowie / Żukowice (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
272. |
474 |
SZAFRATOWICZ Maciej | Rowerowy Rzepin / Kowalów (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
273. |
405 |
ADWENT Maciej | Biketraining / Poznań (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
274. |
GROMNICKI Jaro | Żary MTB Team / Żary (POL) | 2024-04-19 15:41:25 | ||||||||||||||||||
275. |
485 |
ZAMORSKI Radek | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
276. |
389 |
WALCZAK Wiktor | / (POL) | 6 | 2024-04-15 12:11:52 | TAK | |||||||||||||||
277. |
372 |
KHITRYKAU Aleksander | / (POL) | 3 | 2024-04-15 12:11:52 | TAK | |||||||||||||||
278. |
KRAUS Paweł | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / POŁUPIN (POL) | 2024-04-19 14:39:41 | ||||||||||||||||||
279. |
412 |
CHEŁSTOWSKI Robert | R-Bajk team / Skwierzyna (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
280. |
469 |
SROKA Adam | R-Bajk team / Stary Dworek (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
281. |
427 |
JAROS Marek | R-Bajk team / Skwierzyna (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
282. |
417 |
FORTUNIAK Artur | -BRAK- / Pszczew (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
283. |
KUBICZ Artur | Fitwheel/Bikestacja / Warta Bolesławiecka75c (POL) | 2024-04-16 10:07:28 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
284. |
468 |
SOSNÓWKA Włodzimierz | Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
285. |
442 |
MARCINIEC Łukasz | - / Chojnów (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
286. |
426 |
JAGODA Adam | R-Bajk team / Przytoczna (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
287. |
486 |
ŻABÓWKA Rafal | -BRAK- / Gorzów wlkp (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
288. |
458 |
ROMANOWSKA Dominika | Szczecin Pilot / Stargard (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
289. |
432 |
KOKOCINSKI Maciej | LKS TRASA Zielona Góra / Babimost (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
290. |
476 |
SZEWDENIS Krzysztof | Szczecin Pilot / Stargard (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
291. |
479 |
SZUBERT Paweł | Szczecin Pilot / Suchań (POL) | 2 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
292. |
450 |
MISZCZAK Daniel | Xtrabike Ibis Bolesławiec / BOLESLAWIEC (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
293. |
CYCHOWSKI Robert | Osp Rybnica / Stara Kamienica (POL) | 2024-04-16 21:27:31 | ||||||||||||||||||
294. |
439 |
LIS Wojciech | R-Bajk team / Skwierzyna (POL) | TAK | TAK | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||
295. |
437 |
KRYCA Dominika | UKS PELETON Nowa Sól / Nowa Sól (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | |||||||||||||||
296. |
472 |
STRZELCZYK Piotr | tototo / Międzyrzecz (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
297. |
454 |
PAWŁOWSKA-DERLATKA KATARZYNA | Świebodzin / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
298. |
WOJCIECHOWSKI Dawid | REAL 64 -STO / Leszno (POL) | 2024-04-17 09:04:59 | ||||||||||||||||||
299. |
PAPIEŻ Radosław | - / Poznań (POL) | TAK | 2024-04-17 09:34:06 | |||||||||||||||||
300. |
406 |
BEDNORZ Maciej | MTB Trasa Kaliniec / Świebodzin (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
301. |
461 |
SKORUPIŃSKA Dominika | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
302. |
480 |
ŚLIWIŃSKI Dawid | Kołownik Włoszakowice / Leszno (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
303. |
443 |
MARKIEWICZ Filip | MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE / MIĘDZYCHÓD (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
304. |
WYRZYKOWSKI Karol | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Marcinowice (POL) | 2024-04-17 15:09:15 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
305. |
475 |
SZATKOWSKI Dawid | TEAM Dziki Zachód / Krosno Odrzańskie (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
306. |
446 |
MICKIEWICZ Roman | RANT TEAM / Zielona Góra (POL) | 4 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
307. |
451 |
MŁODYSTACH Maciej | TI Team / Łomnica (POL) | 3 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
308. |
499 |
DZIERLA Mariusz | MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE / MIĘDZYCHÓD (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | |||||||||||||||||
309. |
463 |
SŁOTA Jarosław | VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | ||||||||||||||
310. |
ZAMORSKI Piotr | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 2024-04-18 08:37:06 | ||||||||||||||||||
311. |
457 |
PIWOŃSKI Adam | Brak / Świebodzin (POL) | 5 | 2024-04-18 08:43:16 | TAK | TAK | ||||||||||||||
312. |
495 |
NURCZYŃSKI Tomasz | 1Team / Skórzewo (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | |||||||||||||||||
313. |
KOSEK Sebastian | LUKS ETB Team w Głogowie / Głogów (POL) | 2024-04-18 16:35:16 | ||||||||||||||||||
314. |
505 |
ORTYŃSKI Witold | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Lubin (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | |||||||||||||||||
315. |
KĄC Roksana | KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE / Szreniawa (POL) | 2024-04-21 22:26:59 | ||||||||||||||||||
316. |
506 |
SMYKOWSKI Oliwier | KS Stomil Poznań / (POL) | 6 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
317. |
504 |
BŁADYKO Antoni | / (POL) | 6 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
318. |
503 |
BŁADYKO Szzymon | / (POL) | 6 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
319. |
501 |
GIELŻYŃSKI Szzymon | / (POL) | 6 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
320. |
500 |
PAWŁOWSA Barbara | / (POL) | 6 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
321. |
496 |
TOMASZEWSKA KARINA | / (POL) | 6 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
322. |
ROGIŃSKI Rafal | 07 / Sulechów (POL) | 2024-04-26 12:12:56 | TAK | TAK |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
143 |
SAGANOWSKI Jakub | SagMTB / Sulechów (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
2. |
43 |
ANDRZEJEWSKI Filip | Klub Kolarski Champion Czempiń / Czempiń (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
3. |
497 |
GÓRNIAK Maria | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | |||||||||||||||||
4. |
264 |
CICHOSZEWSKI Jan | ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
5. |
141 |
ZAJĄCZKOWSKI Tymon | LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
6. |
137 |
JÓZWA Aleksander | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
7. |
140 |
ZAJĄCZKOWSKI Jeremi | LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
8. |
125 |
DROBNIAK Lena | Żary MTB Team / Żary (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
9. |
144 |
BEDNORZ Matylda | Świebodzin / Świebodzin (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
10. |
138 |
KOZDRAŚ Liliana | MKS Polkowice / Głogów (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
11. |
160 |
MAKOWSKI Michał | Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
12. |
146 |
KRZEMIŃSKI Szymon | LKS TRASA Zielona Góra / Nowa Wioska (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
13. |
149 |
KOTARSKI Wiktor | LKS Trasa / Zielona Góra (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
14. |
397 |
LANDYSZKOWSKI Wojciech | UKS Dąb Leszno / Leszno (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
15. |
163 |
LUTOWSKI Gustaw | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
16. |
162 |
WIERZBICKI Witold | LKS TRASA Zielona Góra / Cigacice (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
17. |
383 |
JABŁOŃSKI Maksymilian | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
18. |
322 |
KOZAK Bartosz | ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
19. |
208 |
OLEJNICZAK Filip | LKS TRASA Zielona Góra / Wilkanowo (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
20. |
210 |
OLEJNICZAK Natan | LKS TRASA Zielona Góra / Wilkanowo (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
21. |
328 |
KOŁUDA Mikołaj | -BRAK- / Stare Strącze (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
22. |
201 |
JAŚKOWIAK Kaja | MERX Team Wągrowiec / Wągrowiec (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
23. |
203 |
JAŚKOWIAK Eryk | MERX Team Wągrowiec / Wągrowiec (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
24. |
211 |
RZYMSKI Tymon | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
25. |
334 |
WIĄZANIA Jakub | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
26. |
337 |
MICHALEWICZ Tomasz | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
27. |
214 |
SZAFRAŃSKI Franek | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
28. |
217 |
LISOWSKA Julia | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | TAK | TAK | |||||||||||||||
29. |
218 |
TOMASZEWSKA Agata | -BRAK- / Sulechów (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
30. |
392 |
KAMIŃSKI Mateusz | Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław / Mirków (POL) | 2024-04-15 12:11:45 | |||||||||||||||||
31. |
341 |
KARP Antek | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
32. |
IWAN Jakub | FITWHEELS.EU / BIKESTACJA.PL / Boleslawiec (POL) | 6 | 2024-04-11 09:34:06 | |||||||||||||||||
33. |
484 |
WIŚNIEWSKI Piotr | KS Stomil Poznań / Biedrusko (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
34. |
482 |
WEJDELEK Adam | -BRAK- / Świebodzin (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
35. |
429 |
KARAŚ Patryk | LKS TRASA Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
36. |
421 |
GOLEC Florian | -BRAK- / Świebodzin (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
37. |
407 |
BĘBEN Tymon | KS Stomil Poznań / Luboń (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
38. |
464 |
SŁOTA Michał | VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) | 2024-04-22 09:28:09 | TAK | TAK | |||||||||||||||
39. |
JARUTA Tymoteusz | ,,,,,tymek / Zielomyśl (POL) | 2024-04-20 17:30:32 |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
492 |
PLASZCZYK EDWARD | / (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK | |||||||||||||||
2. |
487 |
NOWICKI Marcin | SZCZEPAN BIKE / (POL) | 1 | 2024-04-22 09:28:53 | TAK |
©by Pilar 2007-2024 |
Generowanie strony 0.032404899597168 sekund |